BAŞKAN GÖKSEL OVACIK’TAN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

BAŞKAN GÖKSEL OVACIK’TAN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

15 Temmuz darbe girişiminden sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB)  aldığı karar ile darbeye karşı direnmek ve bütün milletimizin demokrasi nöbetine huzur ve güven içinde katılabilmesi için tüm yolcularımızı 16 gün boyunca ücretsiz taşıyarak Özel Halk otobüsü camiası olarak milletimiz ve devletimizin yanında olarak milli iradeye sahip çıktık.. Bu olağanüstü günlerde esnafımızda büyük fedakârlık göstererek devletine ve bizlere büyük destek verdi. Bu zor günlerde bizler en son olarak parayı konuşmalıyız, çünkü devletimiz esnafa her zaman destek olmuştur.
MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKTIK
Çok şükrü o günler geçti, İBB meclisinde alınan kararla 16- 24 Temmuz arasındaki günlerde km. başına hesaplanarak yakıt ücretini ödeme kararı vermiştir bunlar ödenecektir, (birilerinin dediği gibi günlük 300 tl. Filan değil) daha sonra Özel halk otobüsü şirketlerinin görüşmeleri sonucunda kalan 7 günlük yakıt masrafı hesaplanarak esnafımıza ödenecektir. Kalan hak hakkedişimiz geçen ayları baz alınarak bir hesaplama ile ödeme yapılacaktır esnafımız asla mağdur edilmeyecektir.
Bu ödemede İBB Meclisi tatil olduğundan yeni meclis dönemi (20.09.2016) açıldığında karar alınıp esnafımıza ödenecektir (yani 45 günlük bir gecikme) tüm idareciler bizim 15 günlük dönemde nasıl fedakârca çalıştığımız için teşekkürlerini bildirmiştir. Ben ve yönetim kurulu bu konuda tüm esnafımıza üzerimize düşeni yapması hem de millet iradesine sahip çıkmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. 
FIRSAT KOLLAYANLARI KINIYORUM
Değerli arkadaşlar önümüzdeki hafta Mayıs ve Haziran öğrenci farkları yatacak şundan emin olun yönetim kurulu olarak elimizden gelen bütün gayretleri gösteriyoruz. Kısaca esnafımız mağdur edilmeyecektir.
 Bu vesile ile bu zor günlerde fırsat kollayarak bizleri eleştirenleri kınıyor ve milli iradeye sahip çıktığımız bu günlerde bu yapılan davranışları doğru bulmadığımı ifade ediyorum. Birlik, beraberliğimiz hep daim olsun, Sevgi ve saygılarımla

Toplam 6477 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : BAŞKAN GÖKSEL OVACIK’TAN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME