ÖZULAŞ KADIN YOLCULARINI UNUTMADI

ÖZULAŞ KADIN YOLCULARINI UNUTMADI

ÖZULAŞ A.Ş. YÖNETİM KURULUNDAN YOLCULARA ÇİÇEKLİ KARŞILAMA
Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kurulu, 8 Mart Dünya kadınlar günü dolayısıyla, otobüslerde ve duraklarda Bayan yolculara karanfil dağıtarak kadınlar gününü kutladılar..
Duraklarda yolcu alan otobüs yolcularına karanfil dağıtan Özulaş A.Ş. yönetim kurulu, jest yaparak kadın yolcuların Kadınlar Günü'nü kutladı. Yapılan jest kadın yolcuları çok memnun etti, ayrıca yüzlerce karanfil buketi araç içlerinde ve duraklarda yolculara dağıtıldı.
Kadın yolcular bu anlamlı günde kendilerini hatırladıkları için yöneticilere teşekkür etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Özel Halk otobüsü kadın yolcuları, güne bir çiçekle başlamanın keyfini yaşadı.
Yolcular yapılan organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek, Özel Halk otobüsü camiasına görevlerinde başarılar dilediler.
BAŞKAN OVACIK İLE ROPÖRTAJ
Halk otobüsü kadın şoförü Ayşe Kurt'un da kadınlar gününü kutlayan Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık, kazasız bol kazançlar diledi. Star televizyonu muhabiri Canan Yıldırım, yönetim kurulu Başkanı Göksel Ovacık ve kadın yolcular ile günün anlam ve önemini içeren röportaj yaptı
Özulaş A.Ş. 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliği Star televizyonu Ana haber bülteninde saat 19.00 itibarı ile yayınlandı.
BAŞKAN OVACIK ÇİÇEK GÖNDERDİ
ÖZULAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Göksel OVACIK Dünya Kadınlar Gününde Bayan ortakları ve bayan personeli unutmadı.
Başkan OVACIK, Bayan Ortak ve personele çiçek göndermek suretiyle Kadınlar gününü kutladı.
 
 
 

Toplam 1956 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞ KADIN YOLCULARINI UNUTMADI