Başkan Göksel Ovacık,Seçimin kazananı Özulaş olmuştur

Başkan Göksel Ovacık,Seçimin kazananı Özulaş olmuştur

SEÇİMİN KAZANANI ÖZULAŞ OLDU
ÖZULAŞ A.Ş. BAŞKANI GÖKSEL OVACIK VE YÖNETİM KURULU YENİ DÖNEMDE YENİ HEDEFLER İLE YENİDEN GÖREVDE..
*Özulaş A.Ş olağan genel kurul toplantısı Ataşehir Zübeyde Hanım öğretmenevi tesislerinde esnafların yoğun ilgisi altında yapıldı.
Genel müdür İsmail Yolcu tarafından açılışı yapılan Genel kurulda gündem gereği Divan kurulunun oluşturulmasından sonra saygı duruşu ve Istiklâl marşı okundu. 
Divan Başkanlığına seçilen Yıldırım Yılmaz gündem hakkında bilgi verdikten sonra Özulaş A.Ş Başkan vekili Serhat Akçakaya faaliyet raporunu okudu. 
Bağımsız denetim firması tarafından Faaliyet ve denetim raporlarının okunmasından sonra, raporlar müzakere edilerek oy birliği ile ibra edildi.
Denetim raporları ile genel kurula bilgi veren Özulaş A.Ş Başkanvekili Osman Aydanoğlu," Özulaş her alanda büyüyor ve gelişiyor", dedi 
Faaliyet ve denetim raporlarından sonra gündem gereği diğer maddelerde oy birliği ile ibra edilerek kabul edildi. 
Gündemin son maddesi yönetim ve denetim kurullarının seçimi için Göksel Ovacık ve İsmail Yüksel 'in listeleri genel kurul üyelerine tanıtıldı. 
Başkan adaylarının yeni dönem faaliyetleri ve taahhütleri hakkında açıklamasından sonra yapılan oylama sonucunda Göksel Ovacık ve ekibi yeni dönemde tekrar güven tazeleyerek seçimi kazandı..
Sonuç ...
*Göksel Ovacık ve ekibi:185.774 hisse oy 
*İsmail Yüksel ve ekibi:167.238 hisse oy oranı
Seçim sonrasında teşekkür konuşması yapan Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık, desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum, bu seçimde kazanan,kaybeden olmaz, kazanan Özulaş olmuştur.Bundan sonra bize verilen güvene layık olmaya çalışacağız,, hizmetlerimiz devam edecek,dedi.
**YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESI
Göksel Ovacık-Başkan 
Serhat Akçakaya 
Osman Aydanoğlu 
Nejdat Güney 
Ramazan Şen
Selami Alan 
Ercan Tarakçı 
İbrahim Ayılmazdır 
İsmail Koçin
DENETİM KURULU LİSTESI
Nusret İmren
Yener Cito 
Sinan Akçay
 

Toplam 1963 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : Başkan Göksel Ovacık , Seçimin kazananı Özulaş olmuştur