BAŞKAN OVACIK;’’BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ’’

BAŞKAN OVACIK;’’BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ’’

BAŞKAN GÖKSEL OVACIK’TAN TEŞEKKÜR MESAJI
Özulaş A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı Göksel Ovacık, genel kurul sonrasında bir teşekkür mesajı yayınladı.
Başkan Ovacık mesajında;’’ Çok değerli ortaklarımız ve sektör kamuoyuna
17 Mayıs tarihinde gerçekleştirdiğimiz, 24. Olağan Genel Kurul sonrasında, üyelerimizin bize duyduğu güven ve yüklediği sorumluluk bilinciyle göreve başlamış bulunuyoruz. Özulaş A.Ş.Yönetim Kurulu olarak, ortaklarımızın bize duyduğu güven için teşekkür ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.
24. Olağan genel kurul toplantımızı ortaklarımızın büyük katılımıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş bulunmaktayız.
Özulaş AŞ. Ailesine yakışır bir şekilde görkemli ve başarılı şekilde tamamlanan genel kurula katılan destek veren ve vermeyen tüm ortaklarımıza Özulaş AŞ. Yönetim kurulu adına teşekkür eder, birlik ve beraberliğimiz tüm kamuoyu tarafından takdirle karşılanmıştır.
25. yılımızda, hep birlikte daha iyi hizmet etmek ve ekmeğimiz için mücadele etmek üzere sorunlara mutlak çözümler üretmeye çalışacağız.
Bu seçimin kazananı Özulaş olmuştur, bundan sonra bize verilen güvene layık olmaya çalışacağız, ‘’Biz Birlikte Güçlüyüz’’, sorunları birlikte aşacağız ve yol alacağız, dolayıyla Yönetim kurulu arkadaşlarım ile beraber görev süremiz boyunca bu görevi büyük bir onur ve heyecanla yerine getirmeye çalışacağız ve hep birlikte bayrağı daha ileriye taşıyacağız.
Yol haritası çizerek yapacağımız faaliyetlerde, geçmişe değil ileriye bakarak kurumsal anlayış içerisinde eylem planını devreye sokacağız.
Bu hedeflere yönelik çalışırken, siz değerli ortaklarımızın desteği ile sektör sorunlarının üstesinden geleceğine inanıyor, Yönetim Kurulu ve şahsım adına bize gösterdiğiniz güven nedeniyle, sizlere tekrar teşekkürlerimi sunarım.
Genel kurulumuza katılan Özel Halk otobüs şirket Başkanları, sektör temsilcileri, çiçek ve telgraf ile başarı dileklerini gönderen protokol ve sektör temsilcilerine, sosyal medya, telefon ve e-posta yolu ile tebrik eden tüm dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve sektör yetkililerine teşekkürlerimizi sunarız.
Şirketimizin büyüklüğüne yaraşır şekilde gerçekleştirilmesine katılımları ile destek veren siz değerli ortaklarımıza içtenlikle teşekkür ediyor, Genel Kurulumuzun ülkemize, İstanbul halkına, sektörümüze çalışma hayatımıza ve tüm Özulaş AŞ. Ailesine hayırlar getirmesiniz diliyoruz.
ÖZULAŞ AŞ. YÖNETİM KURULU ADINA BAŞKAN GÖKSEL OVACIK

Toplam 1550 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : AŞKAN OVACIK;’’BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ’’