ÖZULAŞ A.Ş. YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI

ÖZULAŞ A.Ş. YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI

17 Mayıs 2017 Çarşamba günü yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında, 1 (bir) yıl süre için yeniden Şirket yönetimine seçilen Yönetim Kurulu, en yaşlı üye Ercan TARAKÇI Başkanlığında toplanarak, görev bölüşümü yaptı.
Buna göre;  
1.        Göksel OVACIK’ın Yönetim Kurulu Başkanı, ( Tel:3484)
2.        Serhat AKÇAKAYA, Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak, Ortak Avansları, Siyasi, İBB, İETT ve resmi kurumlarla ilişkiler, çözüm ortakları, sponsorluk ve dış ilişkiler, (Tel:3521)
3.        Osman AYDANOĞLU Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak, Mali ve Muhasebe işlemleri, Kasa, Mali Müşavir ve Bağımsız Denetim işlemleri, hak edişler ve bankalar, (Tel:3063)
4.        Necdat GÜNEY, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak, İETT Anadolu İşletme ve Garaj birimleri, Orerler, Hat ve araç düzenlemeleri,  TÜVTÜRK ve İETT Muayeneleri ve araç yenilemeleri (Tel:3845)
5.        Selami ALAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak, Basın, BELBİM, İSBAK, Akaryakıt, Telefon,  personel eğitimleri ve Sigorta, (Tel:3969)
6.        İbrahim AYILMAZDIR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak, Hukuki ve idari İşleri, misafir ağırlamaları, binalar, inşaatlar, tamiratlar, kira sözleşmeleri, hizmet araçları, çay ocağı ve temizlik işleri, kırtasiye, alım ve satımlar,(Tel:3201)
7.        Ercan TARAKÇI, Yönetim Kurulu Üyesi olarak, Denetim ve Denetimciler, Bilgi İşlem, ATS ve Kamera Sistemi,  (Tel:3252)
8.        İsmail KOÇİN, Yönetim Kurulu Üyesi olarak, Bostancı Köprüsü ve TEM Yolunun kuzey doğusunda yer alan Tepe üstünden itibaren Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal Bölgelerindeki, güzergah, durak ve peron işgallerinin önlenmesinden, sağlık, emniyet, trafik ve adli işler, (Tel:3058)
9.        Ramazan ŞEN, Yönetim Kurulu Üyesi olarak, TEM yolu ile Marmara Denizi arasında kalan, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Bostancı ve Ataşehir Bölgelerindeki, güzergah, durak ve peron işgallerinin önlenmesinden, sağlık, emniyet, trafik ve adli işler, (Tel:3073)
10.    Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan ŞEN ve İsmail KOÇİN aynı zamanda karşılıklı olarak bir birlerinin bölgelerinden de sorumlu olmaları, birisi olmadığı durumda diğerinin onun bölgesine de bakması,
11.    Başkan Vekili, Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, aynı zamanda kendi işletme bölgelerinden de sorumlu olup, bölgelerindeki esnaftan gelen talepleri ilgili yöneticiye ileterek müştereken çözümünden sorumlu olmaları, kararlaştırıldı.
Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Başkan Göksel OVACIK; “Kıymetli ortaklarımız bize güvendi, çalışmalarımızı takdir etti ve 4 dönem üst üste görev verdi. Bu güven ve takdir elbette bizim motivasyonumuzla birlikte, sorumluluklarımızı ve üzerimizdeki yükün ağırlığını daha da artırdı. Önümüzde sektörümüzün çözüm bekleyen çok önemli sorunları ve  yapılması gereken hayati öneme haiz düzenlemeler var. ÖZULAŞ olarak sadece ortaklarımızın değil tüm sektörün bizden beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri boşa çıkarmamak ve artık ortak hale gelen sorunların çözümü ve taleplerimizin karşılanması için her zamankinden daha güçlü ve organize çalışmamız gerektiğinin bilincinde ve inancındayız. Bu nedenle Genel Kurul Toplantısı biter bitmez hemen aramızda görev bölümü yaptık ve işimize koyulduk. Esnaf arkadaşlarımız yönetim kurulu üyelerimizi gerek sorumlu oldukları görevlerle, gerekse genel konularda hizalarında belirtilen kısa kod no ile günün her saatinde arayabilirler.
Ben bu vesileyle, genel kurul toplantımızın bize yakışan şekilde geçmesine vesile olan, büyük bir olgunluk ve hoş görü içinde hareket eden, ortaklarımıza ayrı, ayrı teşekkür ediyorum. ÖZULAŞ farkını herkes bir kez daha gördü ve yaşadı. Hayırlı ve uğurlu olsun. Tekraren ifade edeyim ki bu bir aile toplantısıydı ve kazanan ya da kaybedeni olmayan bir seçim yaşadık. Bu bir nöbetleşmedir. Meseleye böyle bakmak gerekmektedir. Hepimizin ortak amacı ve arzusu, sektörümüzün gelişmesi, sorunlarımızın kalıcı olarak çözümlenmesi ve geleceğe daha umutla bakabilmektir. Biz 453 aracın ve 588 ortağımızın temsilcisiyiz. Herkes bizim kardeşimiz ve oy versin ya da vermesin hiçbir arkadaşımıza asla kırgınlığımız, dargınlığımız yoktur ve olamaz da zaten. Biz herkesi seviyor ve saygı duyuyoruz. Önümüzde Kurumsallaşma ve Performans Esaslı Hak Ediş Sistemi gibi geleceğimizle alakalı çok önemli konu var. İşletme Şartlarının iyileştirilmesinin iyileştirilmesi gerekiyor. Artık zaman omuz omuza vererek, bir ve beraber olarak çalışma zamanıdır. Biri birimizle ve kişisel konuları, şimdiye kadar hiçbir olumlu şey sağlamayan ezberlenmiş yanlış alışkanlıkları bırakıp işimize tam tempoyla koyulmanın zamanıdır.” Dedi.

Toplam 1289 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞ A.Ş. YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI