ÖZULAŞ, TURKCELL İLE ANLAŞTI

ÖZULAŞ, TURKCELL İLE ANLAŞTI

Özulaş A.Ş. Yönetim kurulundan duyuru

Ortaklarımızın ve şoförlerimizin kullanımı amacıyla Şirketimizce tahsis edilen cep telefonu hatlarının işletilmesiyle ilgili olarak yeni dönemde en uygun teklifi ve şartları sağlayan TURKCELL firmasıyla anlaşılmıştır.
Özulaş ile Turkcell firması arasında yapılan sözleşme merasiminde Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık, Başkan vekili Serhat Akçakaya, Başkan yardımcısı Selami Alan ile TURKCELL  Kurumsal firmalar satış müdürü Osman Tan ve Kurumsal müşteriler büyük müşteri yöneticisi Melike Doğruyol hazır bulunarak, anlaşmanın hayırlı, uğurlu olmasını temenni ettiler.
Toplu ulaşım sektörünün öncü firmalarından ÖZULAŞ AŞ., yine iletişim sektörünün güçlü firmalarından TURKCELL ile esnafımızın lehine olacak şekilde anlaşma yapılmış olup, yeni telefon kartları araçlara dağıtılmıştır. 
TURKCELL’e geçiş bu hafta içinde gerçekleşecektir. Su an ki mevcutta kullandığınız hattınıza gelen mesajdan sonra yeni hatlarınızı takıp kullanmaya başlayabilirsiniz.. 
Yeni TURKCELL hatlarının kullanılmasıyla alakalı olarak çıkabilecek sorunlar ile ilgili olarak Şirket Sekreterimizi ve  Başkan yardımcısı Selami Alan’ı arayabilirsiniz
ÖZULAŞ YÖNETİM KURULU

Toplam 992 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞ , TURKCELL İLE ANLAŞTI