ÖZULAŞ 25. YILINI ESNAFI İLE KUTLADI

ÖZULAŞ 25. YILINI ESNAFI İLE KUTLADI
25. YILIN ONUR VE GURURUNU YAŞADILAR

İstanbul Anadolu yakası kuruluşlarından Özulaş Toplutaşım A.Ş. kuruluşunun 25. Yılını Nostaljik fotoğraf sergisi ve  “Özel Halk Otobüslerinin Zamanda Yolculuğu” isimli bir sunum gerçekleştirerek kutladı.
Özulaş şirket merkezi konferans salonunda Genel müdür İsmail Yolcu tarafından Özel Halk Otobüslerinin Zamanda Yolculuğu” slaytı eşliğinde bilgi vererek yaptığı sunum sonrası Başkan Göksel Ovacık tarafından teşekkür ederek yaptığı konuşmada, Özulaş ailesi olarak 25. Yılını onur ve gurur ile kutladığımız bu günde emeği geçenler kurucular ile eski Başkanlar, yöneticilere teşekkür ediyorum, ahirete intikal eden esnaflarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Kurumsal kimlik anlayışı ile hizmet kalitesini yükseltmek, İstanbul halkına kaliteli bir ulaşım hizmeti sunmak ve esnaflarımızla birlik, beraberlik içinde faaliyetlerimizi sürdürmektedir.
Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum’ ’dedi
Yapılan sunum sonrası 25.yıl fotoğraf sergisinin açılışı Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık ,esnaflar ile Özel Halk otobüsleri şirket Başkanları tarafından kurdele kesilerek gerçekleştirildi.
Fotoğraf sergisi 25. Yıl pastasını da esnafı ile kesen Başkan Göksel Ovacık ve davetliler sergiyi gezerek memnuniyetlerini ifade ederek Başkan Ovacık ve yönetim kuruluna takdir ve teşekkürlerini sundular
Özulaş A.Ş. esnafının yoğun ilgi gösterdiği 25.yıl etkinliğine İstanbul Özel Halk otobüs şirketleri Yeni İstanbul Halk otobüsleri A.Ş. Başkanı Yalçın Beşir, Mavi Marmara A.Ş. Başkanı Ramazan Gürler, Halk ulaşım A.Ş.  Başkanı Naci Yağız ,Öztaş A.Ş.  Başkanı Mehmet Tekin, İSTOD Başkanı Zakir Uzun, ,Çift katlılar derneği Başkan Ömer Ayaz ve şirketlerin yöneticileri,İETT yöneticleri, sektör temsilcileri, bankacılar ile davetliler katıldı.

Toplam 1399 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞ 25. YILINI ESNAFI İLE KUTLADI