ÖZULAŞ, ZF TÜRK GENEL MÜDÜRÜ İLE BİR ARAYA GELDİ

ÖZULAŞ, ZF TÜRK GENEL MÜDÜRÜ İLE BİR ARAYA GELDİ

Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık, Başkan yardımcısı Selami Alan ve denetim kurulu üyesi Sinan Akçay, ZF Türk Genel müdürü Selim Aydınoğlu’nu ziyaret ederek, sektör gündemi , eğitim ve yedek parça konuları ile satış sonrası servis hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.
ZF Servisi müşteri hizmetleri müdürü Alper Zoroğlu’nun da bulunduğu toplantıda, Başkan Göksel Ovacık, sektörün içinde bulunan kurumları ziyaret ederek, esnafların beklentileri, istek talepleri, sorunları ve çözüm önerilerini sunuyoruz. ZF  Satış ve satış sonrasındaki müşteri odaklı hizmet anlayışı ile iş ortaklarının her zaman yanında olmaya devam ediyor ve iş birliğimizi sürdürmek istiyoruz, dedi.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden ZF Genel müdürü Selim Aydınoğlu, “ZF, güç aktarma organları ve şasi teknolojilerinin yanı sıra aktif ve pasif güvenlik teknolojisinde de küresel lider olarak başta binek araç ve ticari araç alanında faaliyet göstermektedir. ZF olarak ürünlerimizi kullanan müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Tüm birimlerimiz ile araya gelerek, kaliteli servis hizmeti, yedek parça bulunabilirliği ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için daha fazla neler yapabiliriz bunları yerine getiriyoruz. Yapacağımız yenilikleri ve değişiklikleri sizlere bildireceğiz. 
 ZF Genel müdürü Selim Aydınoğlu, Özulaş heyetini servis hizmetlerinin yapıldığı binayı dolaştırarak çalışmalar hakkında bilgi vererek;’’ZF şanzıman, diferansiyel, direksiyon üniteleri için yedek parça tedariki ve bununla birlikte tamir ve bakımı yapılmakta, son kontrol ve testleri yapılarak müşterilere sevk edilmektedir. ZF Services Türk, personelini Almanya ve Türkiye’de periyodik olarak eğitmekte, bakım atölyesi, tezgah, ekipman ve çalışma yöntemi ile ZF standartlarını eksiksiz olarak karşılayarak, toplam kalite felsefesi çerçevesinde hizmet vermektedir.Profesyonel ZF ürün kontrolleri her biri ayrı olarak yapılandırılmış ZF-TESTMAN gibi arıza tespit sistemleri ile gerçekleştirilir. Böylece, müşterilerimizin araçlarının kullanım ömürleri boyunca sürüşe devam etmelerini sağlarız’’,,dedi.

Toplam 1042 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞ , ZF TÜRK GENEL MÜDÜRÜ İLE BİR ARAYA GELDİ