İETT DAİRESİ BAŞKANI ENSAR KIZILASLAN, ÖZULAŞI ZİYARET ETTİ

İETT DAİRESİ BAŞKANI ENSAR KIZILASLAN, ÖZULAŞI ZİYARET ETTİ

İETT araç bakım onarım Dairesi Başkanı Ensar Kızılaslan ile şube müdürü Kazım Taylangil, Özulaş A.Ş. Genel merkezini ziyaret ederek Başkan Göksel Ovacık ve yönetim kuruluna başarı dileklerinde bulundular.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık, İETT Misyonu ve vizyonu çerçevesinde kurumsallığı savunduklarını, İETT denetiminde ve talimatları çerçevesinde hareket ettiklerini ,% 95 civarında araçları yenilediklerini, kaliteli taşımacılık, yolcu memnuniyeti ile birlikte Özel halk otobüsleri işletmecilerinin de haklarını ve hukuklarını koruduklarını ifade ederek,  işletme sorunları ile ilgili İETT Genel müdürlüğünden destek beklediklerini belirtti.
Başkan Ovacık; ’hizmet kalitesinin yükseltilmesi’’ amacıyla yapılacak İETT yöneticileri yapılacak istişare ve diyaloğun güçlü olması ile belirlenen hedefler sağlanmış olur, dolayısıyla ziyaretiniz bu anlamda önemlidir’ ’dedi.
Ziyarette hizmet kalitesinin yükseltilmesi amacıyla yapılacak çalışmalar, Araç yenileme, teknik muayene konuları, iletişim ve diyaloğun geliştirilmesi konuları ele alındı.
Sıcak ilgiden dolayı teşekkür eden İETT araç bakım onarım Dairesi Başkanı Ensar Kızılaslan, Özel Halk otobüsü temsilcileri ile bir araya gelerek, sorunlarına çözüm bulmak, diyaloğu artırmak, destek olmak, birlikte istişare ederek İstanbul halkına daha iyi hizmet etmek, esnafında teknik muayene ve işletme ile ilgili sorunlarını da çözmek istediklerini belirtti.
İETT araç bakım onarım Dairesi Başkanı Ensar Kızılaslan, yapılan ziyaret sonrasında şirket idari binasını gezerek yöneticilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Daire Başkanı Kızılaslan, Özulaş olarak örnek çalışmalar yaparak kurumsal yapı çerçevesinde önemli hizmetler yapıyorsunuz, tebrik ediyorum, dedi.

Toplam 1494 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : İETT DAİRESİ BAŞKANI ENSAR KIZILASLAN , ÖZULAŞI ZİYARET ETTİ