ÖZULAŞ A.Ş. YÖNETİMİ, OTOBÜS AŞ. GENEL MÜDÜRÜ YASİR ŞAHİN İLE GÖRÜŞTÜ

ÖZULAŞ A.Ş. YÖNETİMİ, OTOBÜS AŞ. GENEL MÜDÜRÜ YASİR ŞAHİN İLE GÖRÜŞTÜ

Özulaş Toplutaşım A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kurulu, İstanbul Otobüs A.Ş. Genel müdürü Abdullah Yasir Şahin’i ziyaret ederek İstanbul Toplu ulaşım sektörü ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.
Otobüs A.Ş. Genel müdürü Yasir Şahin, ziyaret ile ilgili memnuniyetini ifade ederek, Erguvan otobüs işletmecileri ile Özel Halk otobüs işletmecilerinin ortak sorunu olan konularda hem fikir olduklarını, giderlerin çok arttığını, yüksek maliyet olan işletme giderlerinin ve diğer sorunların çözümü için Özel Halk otobüsü şirketleri ile diyalog içinde olduklarını belirterek İstanbul Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ile yapılan çalışmalar doğrultusunda bir takım iyileştirmeler yapılacağı doğrultusunda umutlu olduğunu söyledi.
Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık, hem İBB, hem İETT, hem de Otobüs A.Ş. ile yapılan görüşmeler sonucunda bize bildirilen konularda öğrenci destek farklarının yükseltilmesi ve rapor cezalarının yoğunluğu ile diğer sorunlar hakkında Toplu ulaşım esnafının bir nebze rahatlayacağını söyledi.

Toplam 589 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞ A.Ş. YÖNETİMİ , OTOBÜS AŞ. GENEL MÜDÜRÜ YASİR ŞAHİN İLE GÖRÜŞTÜ