ÖZULAŞ-KIZILAY İŞBİRLİĞİ İLE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLEDİ

ÖZULAŞ-KIZILAY İŞBİRLİĞİ İLE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLEDİ

 
ÖZULAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Kızılay yetkilileri görüşerek, “Vatanıma Canım, Mehmedime Kanım Feda” sloganıyla Kan Bağışı Kampanyası düzenledi.
 
Kan Bağışı Kampanyası 01 Mart 2018 Perşembe günü ve 09:00-18:00 saatleri arasında Şirket Merkezinde yapılacak. Kızılay’ın göndereceği ekip gün boyunca Şirkette kan bağışlarını kabul edecek.
 
Konuyla alakalı olarak görüşlerini aldığımız Yönetim Kurulu Başkanı ve ÖHO Esnaf Odası Başkan adayı Göksel OVACIK; “ÖZULAŞ olarak daha öncede ENSAR Vakfı Ataşehir Şubesiyle birlikte Kan Bağışı Kampanyası yaptıklarını, bu defa Afrinde Millet ve Devlet düşmanlarına karşı amansız mücadele yürüten “Mehmetçiklerimiz” için düzenlenen bu kampanyanın özel bir anlamı ve önemi bulunduğunu, esnaf ve şoför arkadaşlarımızın, Şirket çalışanlarımızın kampanyaya katılacağını, Kan Bağışının aslında bir anlamda can bağışı anlamına geleceği için bundan böyle bunu gelenek haline getirmeyi planladıklarını belirterek, kampanyaya desteğin çok yoğun olacağını umdukların belirterek inşallah belirtilen tarihte ÖZULAŞ ailesi olarak hep birlikte bu kampanyaya katılarak görevlerimizi yapacağız” dedi.

Toplam 549 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞ-KIZILAY İŞBİRLİĞİ İLE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLEDİ