Başkan Şahin, Toplu Taşımacılar Birliği Konferansına katılacak

Başkan Şahin, Toplu Taşımacılar Birliği Konferansına katılacak

DÜNYA TOPLU TAŞIMA LİDERLERİ BURSA'DA BİR ARAYA GELİYOR

Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği 8. Türkiye Konferansı Bursa’da Gerçekleşecek

UITP Türkiye Konferansı, "Toplu Taşımacılıkta Bilgi Teknolojileri ve Dijitalleşme" temasıyla, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve BURULAŞ ev sahipliğinde 2 Ekim’de,  Bursa’da düzenlenecektir. Bu sene 8'incisi gerçekleşecek olan UITP Türkiye Konferansına; Türkiye’nin yanı sıra farklı ülkelerden toplu taşımacılık işletmecileri, merkezi idareler, yerel yönetimler, endüstri kuruluşları, araştırma merkezleri, akademisyenler ve danışmanlar katılacaktır.

Konferansta; MaaS - entegre ulaşım platformları, sürücüsüz araçlar, yeni nesil ücret toplama sistemleri, yapay zeka, siber güvenlik, işletme planlama optimizasyonu ve bakım konularının yanı sıra; kent içi ulaşım ve mobil uygulamalar, veri & API ekonomisi ve kestirimci bakım uygulamaları ele alınacaktır. Türkiye’nin farklı şehirlerinin yanı sıra; Belçika, İsviçre, Almanya, İtalya, Finlandiya ve Norveç’den konusunda uzman konuşmacıların deneyimlerini paylaşacağı konferansta, toplu taşımacılık sektör liderleri ile bir araya gelmek ve sektörün geleceğini öğrenmek için eşsiz bir fırsat.

Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP) Hakkında:

1885 yılında kurulan, 96 farklı ülkeden toplu taşımacılık işletmecileri, merkezi idareler, yerel yönetimler, endüstri kuruluşları, araştırma merkezleri, akademisyenler ve danışmanlardan oluşan ve dünya genelinde 1600'den fazla kurumun üyesi olduğu UITP, toplu taşımacılık sektörünün dünyadaki en büyük kuruluşu olma özelliğini taşıyor. Merkezi Brüksel'de bulunan UITP'nin Dubai, Moskova, İstanbul, Roma, Sao Paulo, Abidjan, Bangalore, Hong Kong, Astana, New York, Johannesburg, Singapur ve Canberra'da ofisleri bulunuyor.

 

Toplam 803 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği 8. Türkiye Konferansı Bursa’da Gerçekleşecek