İBB GENEL SEKRETERİ HAYRİ BARAÇLI;’’ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ BİR OKULDUR’’

İBB GENEL SEKRETERİ HAYRİ BARAÇLI;’’ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ BİR OKULDUR’’

Ulaştırma Platformu, Toplu ulaşım camiasını bir araya getirdi

Ulaşım sektörünün temsilcileri Kaptanlar Kulübü'nün organize ettiği Ulaştırma Platformu Panel ve Ödül Töreni'nde bir araya geldi.

Kaptanlar Kulübü’nün organize ettiği Ulaştırma Platformu ''Elektrikli ve Hibriç Araçlar ''  Paneli Maslak ITÜ Teknokent konferans salonunda gerçekleştirildi.

Ulaştırma Platformu panel ve ödül törenine Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin, Başkan yardımcıları Mehmet Arı ve Cahit Seçilmiş,İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf odası Başkanı Göksel Ovacık, TOHÖB Başkanı İsmail Yüksel, Aydın Özel halk otobüsleri kooperatifi  başkanı Okan Yalçın, Aydın şoförler odası Başkanı Semih Özmeriç,   İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Yağız, Yeni İstanbul Özel Halk otobüsleri A.Ş. Başkanı Yalçın Beşir,Öztaş A.Ş. Başkanı Mehmet Tekin , Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri AkgülUlaştırma Platformu Koordinatörleri Ekrem Özcan ve Kemal Karayormuk ve sektörün önde gelen yöneticileri katıldı.

Kaptanlar kulübü koordinatörleri Kemal Karayormuk ve Ekrem Özcan tarafından sunumu gerçekleştirilen programda, uzmanlar tarafından Elektrikli ve Otonom Araçlar Panelinden sonra İBB Genel sekreteri Dr. Hayri Baraçlı’ya sektöre yaptığı hizmetlerden dolayı "Sektör Üstün Hizmet Ödülü" verildi.

‘’Özel Halk otobüsleri bir okuldur’’

Verilen ödülden dolayı teşekkürlerini sunan İBB Genel sekreteri Dr. Hayri Baraçlı; ‘’ödüllerin anlamı çok büyüktür. Kaptanlık okulu da çok önemli, hocalara teşekkür ediyorum, sektörün boşluğunu dolduruyorlar. Çünkü sektörde yetişmiş iş gücünü bulmak çok zor, farklı bir görev üstlendiler. Benim çok önem verdiğim Özel Halk otobüsü ile ilgili iyileştirme modelleri gerçekleştirdik. Başkanlarda burada, bize sonuna kadar destek verdiler, ben onlardan otobüsçüğü öğendim, ben onlardan nasıl daha iyi bilgi alabilirim onları çalıştım, çok şey öğrendim. Onun için ‘’Özel Halk otobüsleri bir okuldur’’, eksikleri varmıdır, bizim de vardır, onlarında vardır. Hepimiz kendimizi geliştireceğiz ve iyileştirme modellerini ortaya koyacağız. Ben bir esnaf çocuğu olarak esnaflığın ne demek olduğunu, verginin, bağ Kur’un, stopajın ne demek olduğunu çok iyi bilenlerdenim. Rızkın onda dokuzu ticaretten gelir, Özel Halk otobüsünün sorunlarını çözmek için gayret sarf ediyoruz. Sorunların empatisini de yapabiliyoruz, sizin problem bizim problemlerimizdir. Sıkıntı yaşandıkça yeni iyileştirme modelleri bulabiliyoruz. Ayrıca bugün bana verilen önemli bir görevi sayın Cumhurbaşkanımız yerel yönetimler kurulu üyeliğine atadı, bu ödülle birlikte oldukça mutlu bir günüm oldu, artık çok çalışacağız’ ’dedi.

Program sonunda dereceye giren ayın kaptan şoförleri ödülleri sektör temsilcileri tarafından verildi.

İBB Genel sekreteri Dr. Hayri Baraçlı, Özel halk otobüsleri camiasının temsilcileri sıcak bir sohbet gerçekleştirerek, yeni görevi dolayısıyla tebrikleri kabul etti.

Toplam 884 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : İBB GENEL SEKRETERİ HAYRİ BARAÇLI;’’ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ BİR OKULDUR’’