MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, Özulaşı ziyaret etti

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, Özulaşı ziyaret etti

MHP İSTANBUL İL BAŞKANI BİROL GÜR VE HEYETİ, ÖZULAŞI ZİYARET EDEREK, YÖNETİCİLERVE ESNAFLAR İLE KAHVALTI ETTİ

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür ve heyeti, İstanbul Anadolu Yakasının Özel Halk otobüsleri meslek kuruluşu olan Özulaş Toplutaşım AŞ. Firmasını ziyaret ederek Başkan Sedat Şahin ve yönetim kuruluna başarılar dileklerinde bulunarak, sorunlar ile ilgili istişarelerde bulundular.

İstanbul Anadolu yakasının 453 tane dev otobüslük filosu ve günlük 500 bin, aylık  15 milyon taşıdığı yolcu ile İstanbul halkına kaliteli hizmet sunan Özulaş Toplutaşım A.Ş. firmasını ziyaret eden MHP İstanbul İL Başkanı Birol Gür ve heyeti, topluulaşım sektörü ve sorunları ile ilgili Başkan Sedat Şahin’den bilgi aldı

Başkan Sedat Şahin, MHP İl Başkanı Birol Gür ve heyetini,  mütevazı soframızı varlığı ile değer katan sizleri aramızda görmekten mutlu oldukları söyleyerek, ziyaret için teşekkürlerini sundu.

 MHP İL Başkanı Birol Gür, Özulaş AŞ. Başkanı Sedat Şahin yönetim kurulu ve esnaflar ile sabah kahvaltısı yaparak hem sektör ile ilgili bilgi aldı, hem de İstanbul Toplu ulaşım sektörünün sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Samimi ve sıcak bir ortamda yapılan kahvaltı sonra şirket idari binasını gecen İl Başkanı Birol Gür, Özulaş firmasının kurumsal yapısı hakkında memnuniyetini ifade ederek, esnaf kuruluşu olan kurumları desteklemek bizim görevimizdir ve sorunları dinlemekten çok bizler çözüm tarafındayız, dolayısıyla halka hizmet eden sizlerin sorunları çözmek istişare etmek çözüm üretmek gerekir’ ’dedi

Başkan Sedat Şahin tarafında yapılan sektör tanıtımı ve bilgilendirmeden sonra il Başkanı Birol Gür ve heyeti, konukseverlikten ve samimi ortamdan dolayı teşekkürlerini sundu.

Ziyarette MHP Ümraniye  ilçe Başkanı Adnan Çakır  ve teşkilatı ile MHP Ataşehir gençlik kolları da hazır bulundu

Toplam 384 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür , Öulaşı ziyaret etti