İETT VE ÖZULAŞ YÖNETİCİLERİ İŞTİŞARE İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

İETT VE ÖZULAŞ YÖNETİCİLERİ İŞTİŞARE İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

ÇÖZÜM ODAKLI TOPLANTIDA SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

Özulaş AŞ. Başkanı Sedat Şahin ve Yönetim Kurulu ile İETT Ulaşım Daire Başkanı Hasan İçen, Anadolu İşletme bölgesi müdürleri, şefleri, tahkikat bürosu ve filo komuta merkezi yetkilileri ile Özulaş A.Ş. Bölge denetim personeli ve bilgi işlem sorumlusu ile birlikte Ümraniye Belediyesi Tantavi sosyal tesislerinde sabah kahvaltısında bir araya gelerek, istişare ve durum değerlendirmesi yaptılar

BAŞKAN ŞAHİN;’’BAKIŞ AÇISI ÇOK ÖNEMLİ’’

Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin, bu toplantıyı çok önemsediğini, istişare toplantısının geleceğimiz için hayırlı olmasını ve çözüm üretmesi noktasında sıkıntılar olduğunu, zor günler geçiren sektöre destek olunması ve bakış açısının çok önemli olduğunu, ben mantığı ile değil, biz mantığı ile hareket edilmesi gerektiğini belirterek İstanbul halkına kaliteli hizmeti sunmak ve mesleğin  sürdürülebilir olması için birlikte hareketin ve istişarenin önemli olduğunu söyledi

İstişare Toplantısında, Esnafın işletme bölgesi ile ilgili sorunlarını çözmek için görüş alışverişinde bulunan İETT Yöneticileri, Özulaş A.Ş. yönetim kurulu ile işletme bölgeleri denetim sorumlularının istek, talep ve sorunlarını dinleyerek çözüm noktasında neler yapılması gerektiği konusunda istişare de bulundular.

Bütün işletme Bölge deneticileri sorunlar konusunda talepleri dile getirerek çözüm önerileri sundular. Ayrıca yaptıkları değerlendirmelerde,  esnafın huzur içinde işletmecilik yapması ve dengelerin korunması için, esnafların beklentileri ile belirtilen konularda çözüm üretilmesi ve zor günler geçiren sektöre destek yapılması gerektiğini söylediler.

İETT ULAŞIM DAİRE BAŞKANI HASAN İÇEN;’’İLETİŞİM VE İŞTİŞARE ÇOK ÖNEMLİ’’

İETT Ulaşım Daire Başkanı Hasan içen, ev sahipliğinden dolayı Özulaş AŞ. Başkanı Sedat Şahin ve Yönetim kuruluna teşekkür ederek, toplantının amacının İstanbul halkına daha iyi hizmet etmek, hizmet kalitesini yükseltmek ve esnafın işletme bölgesi ile ilgili sorunlarına çözüm bulmak maksadı ile bir araya geldiklerini söyledi.

İETT Ulaşım Daire Başkanı Hasan İçen, Özulaş A.Ş. yönetim kurulu ve bölge denetimcileri dile getirilen sorunları ve talepleri not alarak,  işletme bölgeleri ile sorunların çoğunun çözüleceğini söyledi.

İletişim ve istişarenin çok önemli olduğunu belirten Başkan Hasan İçen, esnafın sorunlarını ve sıkıntılarını biliyorum, 20 seneye yakın birlikteyiz, sorunları beraber çözeceğiz onun için bu istişare toplantısını bizde önemsiyoruz. Kurumlaşma ve eğitim konularına önem vermenizi, ayrıca büyük bir sorun olan parklanma olayını çözdüklerini cezalar konusunda hassas davrandıklarını belirterek, metro hatlarından etkilenen hatlar için çözümü hep birlikte işletme konularında beraber istişare yapacağız. Ayrıca  ’Performansa dayalı hakediş sistemi modeli’’ Özel Halk otobüslerinin geleceği için en uygun model, bu konuda eksiği ve fazlası ile tekrar bir çalışma yapılması gerekir dedi.

 Başkan Hasan İçen, her zaman esnafın yanında ve destekçisi olduklarını belirterek, İstanbul halkına ‘kaliteli ulaşımı esnafımızla birlikte yapacağız”, dedi.

 İETT bürokratları, sıcak ilgi ve ikramlardan dolayı Özulaş AŞ. Yönetimine teşekkür ederek, bu toplantıların periyodik aralıklarla yapılması konusunda görüş birliğine varıldı.

Özulaş AŞ. Başkanı Sedat Şahin, İETT yöneticilerine toplantıya katılımdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kurumsal kimlik anlayışı ile hareket ettiklerini Özulaş AŞ. Yöneticileri olarak esnafın menfaatleri doğrultusunda hizmet kalitesinin artırılması için İETT ile işbirliğine büyük önem verdiklerini söyledi

Toplam 622 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : İETT VE ÖZULAŞ YÖNETİCİLERİ İŞTİŞARE İÇİN BİR ARAYA GELDİLER