BAŞKAN SEDAT ŞAHİN, TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM İLE BİR ARAYA GELDİ

 BAŞKAN SEDAT ŞAHİN, TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM İLE BİR ARAYA GELDİ

Özulaş Toplutaşım A.Ş. yönetim kurulu Başkanı Sedat Şahin ve Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP) Eğitim Direktörü Kaan Yıldızgöz, TBMM Başkanı ve İBB Başkan adayı Binali Yıldırım’ın İstanbul’daki ofisinde kendisini ziyaret ederek, İstanbul ulaşım ve Topluulaşım sektörü hakkında proje sunumu yaparak çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

Oldukça samimi sıcak bir ortamda yapılan bilgilendirme sunumunda TBMM Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binalı Yıldırım’ın danışmanları da hazır bulunarak Dünya ve Türkiye ulaşım sistemleri de arasındaki karşılaştırmalar yapıldı.

İstanbul'un en büyük sorununun ulaşım ve trafik olduğunu söyleyen Sayın Binali Yıldırım,  topluulaşım sunumunu dikkatle izleyerek İstanbul toplu ulaşımı  konusunda düşüncelerini paylaşarak, sorunları çözeceğiz’ ’dedi.

Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin tarafından Özel Halk otobüsü sorunları ile ilgili bilgiler alan Sayın Binali Yıldırım,İstanbul’da önceliğimiz ulaşım, trafik ve toplu taşımadır" esnaf bize güvensin, bizler şimdiye kadar esnaflarımızın hep yanında olduk, bundan sonra da hep yanlarında olacağız. Ulaşım ve Toplu ulaşım sektörüne verdiğimiz destekler ortada, bundan sonra da desteklerimiz devam edecek’ ’dedi.

Başkan Sedat Şahin ile UITP Eğitim Direktörü Kaan Yıldızgöz, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerini sunarak camia olarak İBB Başkan adaylığında Binali Yıldırım’a destek olacaklarını belirtiler.

Toplam 811 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : BAŞKAN SEDAT ŞAHİN , TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM İLE BİR ARAYA GELDİ