BAŞKAN SEDAT ŞAHİN;’’ESNAFIMIZ İSTEDİ, BİZ YAPIYORUZ’

BAŞKAN SEDAT ŞAHİN;’’ESNAFIMIZ İSTEDİ, BİZ YAPIYORUZ’

ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ ŞİRKETLERİ SEFERBERLİK İÇİNDE

SÜBVANSE DESTEĞİ KARARI 6  AY DAHA UZADI VE ON KURUŞ ARTTI

İstanbul Özel Halk otobüsleri şirketlerinin Başkanları Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin, Halk ulaşım A.Ş. Başkanı Naci Yağız, Yeni İstanbul Özel Halk otobüsleri A.Ş. Başkanı Yalçın Beşir, Mavi Marmara A.Ş. Başkanı Ramazan Gürler ve Öztaş A.Ş. Başkanı Mehmet Tekin temel sorunlar ile gündemdeki konulara çözüm bulmak maksadı ile bir seferberlik içine girerek müjdeli haberleri sektöre vermeye devam ediyorlar.

Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin müjdeli haber ile ilgili yaptığı açıklamada; ’İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) meclisi tarafından Toplu taşıma esnafına 30 Haziran'a kadar verilen sübvanse desteği, Büyükşehir belediyesi meclisinde görüşülerek karara bağlandı ve komisyona sevk edildi.

31 Aralık 2019 tarihine kadar uzatılan sübvanse desteği 10 kuruş daha artırılarak zor şartlarda hizmet veren Toplu taşıma esnafına bir nebze olsun rahatlama getirdi.

Kararın geçmesinde büyük emeği olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sayın Binali Yıldırım, İBB meclis üyeleri ile Özel Halk otobüsü şirketlerine teşekkür ediyoruz. Ayrıca diğer istek ve taleplerimizde yakında yerine gelecek, dolayısıyla esnafımız ne istediyse onu yapıyoruz .Hayırlı olsun’’ dedi

 

Toplam 354 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : BAŞKAN SEDAT ŞAHİN;’’ESNAFIMIZ İSTEDİ , BİZ YAPIYORUZ’