HALK OTOBÜSLERİ CAMİASI ELAZIĞ VE MALATYA HALKININ YANINDA

28-01-2020

HALK OTOBÜSLERİ CAMİASI ELAZIĞ VE MALATYA HALKININ YANINDA

İstanbul Özel Halk otobüsleri de Yardım Kervanına Katılıyor
Elazığ ve Malatya'da meydana gelen deprem felaketinden sonra ülke çapında başlatılan yardım seferberliğine İstanbul Özel Halk otobüsleri kurumları ile esnafları da katılıyor.
Toplumsal olaylarda ve sosyal projelerde gösterdikleri duyarlılık ile farkındalık yaratan İstanbul Özel Halk otobüsleri camiası yaşadığımız Deprem felaketi sonrasında İBB ve İETT Genel müdürlüğünün izni ile 29 Ocak Çarşamba günü otobüslere asılacak ‘’Gün birlik ve dayanışma günüdür’’ sloganı ile ''Elazığ-Malatya sizinleyiz ‘’ diyerek otobüslerin günlük kazançlarının bir bölümünü bağışlayarak kampanyaya önemli bir destek verecekler.
İstanbul Özel Halk otobüsleri esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık;, Türk Milleti olarak her zaman zor günlerde kenetlenmesini bildiklerini söyleyerek, "Bugünde gün birlik olma günü, bu nedenle Elazığ ve Malatya başta olmak üzere deprem bölgesinde yaşayan kardeşlerimizin sorunlarına bir nebzede olsa çözüm yolunda katkıda bulunmak amacıyla İstanbul’da faaliyet gösteren Özulaş A.Ş., Halk ulaşım A.Ş., Öztaş A.Ş., Yeni İstanbul Halk otobüsleri A.Ş. ve Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. Başkanları ve yöneticileri ile birlikte bu kararı aldık. 
100 yıllık geçmişi olan İstanbul Özel Halk otobüsleri camiası geçtiğimiz yıllarda da her zaman milletimizin ve devletimizin bugün, yarın ve her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz
Bu düşüncelerle tüm ülkemize tekrar geçmiş olsun diyor, yüce Allah’tan milletimize bir daha böyle felaketler yaşatmamasını niyaz ediyorum”,dedi

Toplam 332 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : HALK OTOBÜSLERİ CAMİASI ELAZIĞ VE MALATYA HALKININ YANINDA