SEDAT ŞAHİN, ÖZULAŞ YENİ BAŞKANI OLDU

SEDAT ŞAHİN, ÖZULAŞ YENİ BAŞKANI OLDU

ÖZULAŞ A.Ş. YENİ BAŞKANI SEDAT ŞAHİN İLE YENİ DÖNEM

Sedat Şahin yeni dönemde Özulaş Toplu Taşım AŞ.nin yeni başkanı oldu

Özulaş A.Ş olağan genel kurul toplantısı Ataşehir Zübeyde Hanım öğretmenevi tesislerinde esnafların yoğun ilgisi altında yapıldı.

Genel müdür İsmail Yolcu tarafından açılışı yapılan Genel kurulda gündem gereği Divan kurulunun oluşturulmasından sonra saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu.

Divan Başkanlığına seçilen Yıldırım Yılmaz gündem hakkında bilgi verdikten sonra Özulaş A.Ş Genel müdürü İsmail Yolcu faaliyet raporunu okudu.

Bağımsız denetim firması tarafından Faaliyet ve denetim raporlarının okunmasından sonra, raporlar müzakere edilerek oy birliği ile ibra edildi.

Faaliyet ve Denetim raporları ile genel kurula bilgi veren Özulaş A.Ş başkanı Göksel Ovacık," Özulaş her alanda büyüyor ve gelişiyor, Özulaş markası esnafa yakışır hizmetler yapacak ", dedi

Faaliyet ve denetim raporlarından sonra gündem gereği diğer maddelerde oy birliği ile ibra edilerek kabul edildi.

Gündemin son maddesi yönetim ve denetim kurullarının seçimi için Serhat Akçakaya ve Sedat Şahin 'in listeleri genel kurul üyelerine tanıtıldı.

Başkan adaylarının yeni dönem faaliyetleri ve taahhütleri hakkında açıklamasından sonra yapılan oylama sonucunda Sedat Şahin ve ekibi yeni dönem Başkanı olarak seçildi .

Seçim Sonuçu....

**Başkan Sedat Şahin ve ekibi:190.002 hisse oy oranı (238) oy aldı

*Serhat Akçakaya ve ekibi:170.355 hisse oy oranı  (213) oy aldı

4 oy geçersiz oldu,..

Seçim sonrasında teşekkür konuşması yapan Özulaş AŞ. yeni Başkanı Sedat Şahin desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum, bu seçimde kazanan Özulaş olmuştur. Bundan sonra bize verilen güvene layık olmaya çalışacağız, kurum ve kuruluşlar ile eski yönetim ile birlikte istişare ve diyalog içinde çalışacağız hepimize hayırlı olsun ,dedi.

**Yeni yönetim kurulu

Sedat Şahin-Başkan

İsmail Demirel

Mehmet Arı

Ramazan Şen

Kadir Arduç

Savaş Bolelli

Cahit Seçilmiş

Behçet Göksu

Bekir Uzun

 

Denetim kurulu

Ersin Hasağdaş

Bülent Yağız

Eyüp Berktaş

BÜTÜN FOTOĞRAFLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Toplam 1715 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : SEDAT ŞAHİN , ÖZULAŞ YENİ BAŞKANI OLDU