İETT GENEL MÜDÜRÜ AHMET BAĞIŞ’TAN SICAK MESAJLAR

İETT GENEL MÜDÜRÜ AHMET BAĞIŞ’TAN SICAK MESAJLAR

Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin ve yönetim kurulu İETT Genel müdürü Ahmet Bağış ile toplantı gerçekleştirdi

İETT Genel Müdürü Dr. Ahmet Bağış’ı ziyaret eden Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin ve yönetim kurulu başarı dileklerinde bulundular.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden ve İETT’nin çalışma düzeni ile ilgili bilgiler veren Genel Müdür Ahmet Bağış,  İETT Misyonu ve vizyonu çerçevesinde, hem yeniliği ve hem değişimi savunduklarını, bununla birlikte kaliteli taşımacılık, yolcu memnuniyeti ile birlikte Özel halk otobüsleri işletmecilerinin de haklarını koruyacakları ve yakın işbirliği ve diyalog içinde olacaklarını belirtti.

Genel müdür Bağış, İstanbul’da, toplu taşıma sisteminin dünyanın önemli metropol şehirlerine örnek teşkil ettiğini, değişim yönetimi konusunda planlı ve programlı bir yapılanma ile her gün daha iyiye gittiklerini, Özel Halk otobüsü camiası ile birlikte kaliteyi daha da artıracaklarını söyledi.

Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin, yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, İETT denetiminde İstanbul halkına daha iyi hizmet etmek, hizmet kalitesini yükseltmek ve zor durumda olan esnafın biriken sorunlarına işbirliği ve diyalog içinde çözüm bulmak için İETT yönetimin desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır’ ’dedi.

Toplam 1370 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : İETT GENEL MÜDÜRÜ AHMET BAĞIŞ’TAN SICAK MESAJLAR