TÜMSİAD, ÖZULAŞ BAŞKANI SEDAT ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

TÜMSİAD, ÖZULAŞ BAŞKANI SEDAT ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

İŞ DÜNYASININ EN ETKİN SİVİL TOPLUM KURULUŞU OLAN TÜMSİAD YÖNETİM KURULUNDAN ÖZULAŞ'A ZİYARET..

Türkiye’de İş Dünyasının en büyük ve en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) İstanbul Şube Başkanı Soner Biber ve derneğin yönetim kurulu üyeleri Av. Ferudun Girgin, Serkan Bilir ve Lütfi Özmen, Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, ekonomik konularda diyalog ve istişarede bulundular.

’BİZLER DEVLETİNİ VE MİLLETİNİ SEVEN VE HİZMET EDEN BİR SİVİL TOPLUM KURULUŞUYUZ’’

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) meclis üyesi de olan TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Soner Biber hem hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak, hem de sivil toplum kuruluşları arasında işbirliği konularında istişarede bulunmak amacıyla ziyarette bulunduklarını belirterek, sizlerin hizmet sektöründe olmanız, hem de ekonomik kalkınmamıza hizmet gayreti olan TÜMSİAD önemli bir sivil toplum kuruluşudur, aynı zamanda bir meslek kuruluşudur ve aynı zamanda da bir işveren kuruluşudur ekonomimizin ve üretimin üst seviyelere çıkması noktasında iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları ile diyaloglarımızı sürdürüyoruz’, dedi

İBB meclisinde Özel Halk otobüsü sektörünün sorunları ile ilgili gelen konulara destek verdiklerini belirten Başkan Soner Biber, bütün sivil toplum kuruluşlarının birlikte çalışmasıyla sorunları çözümü daha rahat olacak ve ekonomik hedeflerimize ulaşmamız da daha kolay olacaktır. Bizler devletini ve milletini seven ve hizmet eden bir sivil toplum kuruluşuyuz. Sivil toplum kuruluşları, güç birlikleri oluşturarak, sorunlara etkili çözümler üretebilmek için kurulur. Ekonomi için susmayacağız, birlik olacağız, devletimizin yanında olacağız, aynı zamanda mazlum ülkelerin de umudu Türkiye’dir. Dolaysıyla sorunların üstesinden birlikte gelmek, gönül birliğiyle başarıya uzanmak içinde birlikte diyalog ve iş birliği yapmak istiyoruz’’ dedi.

BAŞKAN ŞAHİN;’’DUYGU VE DÜŞÜNCELERİMİZ AYNI’’

Başkan Sedat Şahin, TÜMSİAD gibi Türkiye’nin ekonomisine yön veren bir sivil toplum kuruluşunun kendilerini ziyaret etmekten onur duyduğunu belirterek, Özulaş A.Ş. kurumsal yapısı ve sektör hakkında bilgi verdi;’’ Bizim derdimiz var, devletimize ve milletimize destek çıkma zamanı, Dünyayı iyi takip etmemiz gerek, hepimiz milli ve yerli düşünüyoruz. Aynı duygu ve düşüncelerle hizmet ediyoruz, sizin gibi güçlü STK’lar ile birlikte diyalog ve iş birliği yapmak istiyoruz. İBB meclisinde sektörümüz sorunlarına destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum, dedi.”

 Ziyaret sonunda Başkan Soner Biber, Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin’e TÜMSİAD logolu çini tabak hediye etti.

Toplam 929 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : TÜMSİAD , ÖZULAŞ BAŞKANI SEDAT ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ