SÜBVANSE DESTEĞİ 2O19 YILI SONUNA KADAR SÜRECEK

SÜBVANSE DESTEĞİ 2O19 YILI SONUNA KADAR SÜRECEK

İstanbul Özel Halk otobüsleri işletmecilerine ücretsiz taşıma desteği ve artan maliyetlerini karşılamak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) meclisi tarafından 30 Haziran'a kadar verilen sübvanse desteği 6 ay daha uzatılmak üzere İBB meclisinde görüşülerek karara bağlanacak.

Özulaş A.Ş Başkanı Sedat Şahin, müjdeli haberle ilgili verdiği bilgide;'' sübvanse uygulamasının çok zor durumda olan Özel Halk otobüsleri esnafına bir nebze nefes aldıracak olup, desteğin oluşmasında büyük pay sahibi olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı sayın Binali Yıldırım ve İBB genel sekreter yardımcısı Adil Karaismailoğlu ile ekibine camiamız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz .İBB Genel sekreteri Adil Karaismailoğlu ile sektör temsilcileri olarak yaptığımız görüşmelerde diğer sorunlarımızı da ileterek destek talebinde bulunduk..

Ayrıca biriken sübvanse desteği ödemeleri ‘de yakın zamanda ödenecektir. Sektörümüz ile ilgili talepleri iletmeye ve almaya devam edeceğiz. Kararların esnafımız adına hayırlı uğurlu olması dileklerimizle bol bereketli kazasız günler diliyoruz. Hayırlı Ramazanlar

Toplam 555 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : SÜBVANSE DESTEĞİ 2O19 YILI SONUNA KADAR SÜRECEK