ÖZULAŞ A.Ş. AİLESİ İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

ÖZULAŞ A.Ş. AİLESİ İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

Özulaş AŞ. Geleneksel iftar programı Sancaktepe Samandıra Motta restauran tesislerinde yoğun katılım ile gerçekleşti.

 Bu yıl 27. si düzenlenen ve yaklaşık 1.000 kişinin katıldığı Özulaş AŞ. İftar programı Birlik ve beraberlik görüntüleri eşliğinde Ramazan’a yakışır bir ortamda gerçekleştirildi

Özel Halk otobüsleri camiası ile birlik ve beraberliği arttırmak, yardımlaşma ve dayanışma duygusunu en üst düzeye çıkarmak ve ortaklarını bir araya getirip kaynaştırmak amacıyla yaptığı Özulaş Geleneksel iftar programı yoğun ilgi gördü.

İftar programının sponsorluğunu Opet, Shell ve Akbank yaparken, iftar programına milletvekilleri, siyasetçiler, İBB ve İETT yöneticileri, İstanbul Özel Halk otobüsleri şirketleri yöneticileri, esnaf odası yöneticileri, sektör temsilcileri, otobüs üretici firma temsilcileri, bankacılar, sigortacılar ile Özulaş AŞ. Ortakları katıldı.

İftar Programının Açılışını ve Takdimini ÖZULAŞ Genel Müdürü İsmail Yolcu yaptı

Yapılan duaların ardından davetlileri selamlayan Özulaş AŞ. Yönetim kurulu Başkanı Sedat Şahin, sektörde birlik beraberliğin önemine değinerek, geleneksel Özulaş İftarında Esnaf ve sektörle buluşmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

SEKTÖRDEN BÜYÜK İLGİ

İftar programına AK Parti Genel Başkan yardımcısı Hamza Dağ, MHP Genel Başkan yardımcısı ve İstanbul milletvekili Ulvi İzzet  Yönter , MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş,MHP MYK Üyeleri Nevzat Ünlütürk,  Murat Kotra ,Gülbeyhan Saylağ, MHP İl başkan yardımcısı Ümit Gürbüz , MHP Sancaktepe ilçe Başkanı Halis Sağdıç, İstanbul eski milletvekili Mustafa Ilıcalı, AK Parti Sancaktepe ilçe Başkanı ,Adil Kandemir, AK Parti Sancaktepe belediye meclis üyesi Mustafa Alan,Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu, Özulaş AŞ. Başkanı Sedat Şahin,  Mavi Marmara Ulaşım AŞ. Başkanı Ramazan Gürler, İstanbul Halk Ulaşım AŞ. Başkanı Naci Yağız, İSTOD Başkanı Zakir Uzun, İstanbul Özel Halk otobüsleri Odası Başkanı Göksel Ovacık, Yeni İstanbul Halk Otobüsleri AŞ. Başkan vekili Adil Evran, Öztaş Ulaşım AŞ. Başkan Mehmet Tekin ve şirketlerin yöneticilerinin hazır bulunduğu iftara, İBB ve İETT yöneticileri, sektör temsileri ve esnaflar katıldı katıldı.

Toplam 574 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞ A.Ş. AİLESİ İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU