ÖZULAŞ YENİ BAŞKANI GÖKSEL OVACIK OLDU

25-10-2019

ÖZULAŞ YENİ BAŞKANI GÖKSEL OVACIK OLDU

Özulaş A.Ş 26. olağan genel kurul toplantısı Ataşehir Zübeyde Hanım öğretmenevi tesislerinde esnafların yoğun ilgisi altında yapıldı.

Tüm Özel Halk otobüsleri Birliği (TÖHOB) Genel Başkanı Ercan Soydaş ve yönetim kurulunun katıldığı genel kurula Özel Halk otobüsleri şirket Başkanları ve yöneticiler ile İSTOD Başkanı Zakir Uzun ile Özulaş A.Ş. ortakları yoğun ilgi gösterdiler.

Özulaş A.Ş. Genel müdürü İsmail Yolcu tarafından açılışı yapılan Genel kurulda gündem gereği Divan kurulunun oluşturulmasından sonra saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu.

Divan Başkanlığına seçilen Yıldırım Yılmaz gündem hakkında bilgi verdikten sonra Özulaş A.Ş  Genel müdürü İsmail Yolcu faaliyet raporunu okudu.

Bağımsız denetim firması tarafından Faaliyet ve denetim raporlarının okunmasından sonra, raporlar müzakere edilerek oy birliği ile ibra edildi.

Faaliyet ve denetim raporlarından sonra gündem gereği diğer maddelerde oy birliği ile ibra edilerek kabul edildi.

Gündem gereği Sermaye artırımı ve bağımsız denetim firması oylamasının ardından Gündemin son maddesi yönetim ve denetim kurullarının seçimi Sedat Şahin ,Göksel Ovacık ile Mustafa Boylu’nun listeleri genel kurul üyelerine tanıtıldı.

Başkan adayları yeni dönem faaliyetleri ve projelerini anlatarak genel kurul üyelerinden destek talebinde bulundular

Özulaş A.Ş , 26. olağan genel kurulunda 3 listenin yarıştığı oylama sonucunda yeni Başkan Göksel Ovacık 192.874 hisse, Sedat Şahin 154.036 hisse alırken Mustafa Boylu 15.000 hisse almıştır

Özulaş A.Ş. yeni dönem Başkanı Göksel Ovacık olmuştur..

3 Başkan adayının oylama sonucunda birlik, beraberlik mesajları vererek genel kurul üyelerini selamladılar

Seçim sonrasında teşekkür konuşması yapan Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık, desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum, bu seçimde kazanan, kaybeden olmaz, kazanan Özulaş olmuştur. Bundan sonra bize verilen güvene layık olmaya çalışacağız,, hizmetlerimiz kaldığı yerden sürecek ve istikrar devam edecek,dedi.

OZULAS A.Ş YENI YÖNETİM KURULU

Göksel Ovacık-Başkan

Serhat Akçakaya

Selami Alan

Sebahattin Can

Zeynel Abidin Yılmaz

İsmail Koçin

Mehmet Ali Akpata

Sinan Akçay

Ercan Tarakçı

DENETİM KURULU

İbrahim Ayılmazdır

Necmettin Aydaşlı

Erdal Fidan

Toplam 1028 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞ YENİ BAŞKANI GÖKSEL OVACIK OLDU