İETT GENEL MÜDÜRÜ ALPER KOLUKISA ZİYARETİ

01-11-2019

İETT GENEL MÜDÜRÜ ALPER KOLUKISA ZİYARETİ

Özulaş Toplutaşım A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kurulu, genel kurul sonrası tanışma ve bilgilendirme ziyaretlerine devam ediyor.

İETT Genel müdürü Alper Hamdi Kolukısa’yı makamında ziyaret eden Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kurulu, Genel müdür ile tanışma merasiminden sonra sektörün durumu hakkında bilgilendirme yaparak sorunların çözümü noktasında destek talebinde bulundular.

ESNAFIN MEMNUN OLACAĞI YENİ BİR SİSTEM

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden İETT Genel müdürü Alper Kolukısa, Özulaş A.Ş. yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, İstanbul halkına kaliteli taşımacılık yapmak ve İETT Misyonu, Vizyonu çerçevesinde, hem yeniliği ve hem de değişimi savunduklarını, yolcu memnuniyeti ile birlikte Özel halk otobüsleri işletmecilerinin sorunlarını da birlikte istişare ederek çözeceklerini belirtti.

İçten ve samimi bir yaklaşım gösteren Genel Müdür Kolukısa , Özel Halk otobüsleri kurumları ile yakın işbirliği, istişare ve diyalog içinde olacaklarını, esnafın memnun olacağı yeni bir sistem üzerinde çalışmalar yapılacağını belirterek başarı dileklerinde bulundu.

Toplam 807 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : İETT GENEL MÜDÜRÜ ALPER KOLUKISA ZİYARETİ