KAPTAN ŞOFÖRLERİN MORAL VE EĞİTİM KAMPI BAŞLADI

KAPTAN ŞOFÖRLERİN MORAL VE EĞİTİM KAMPI BAŞLADI

Özulaş A.Ş. moral, motivasyon ve eğitim programı Başkan Göksel Ovacık ve yönetim kurulu üyeleri ile 3.bölge esnaf ve şoförlerin katılımı ile Kocaeli The Ness Termal otel tesislerinde gerçekleştirildi.

2 gün süren moral ve eğitim kampında Başkan Göksel Ovacık ile Özulaş A.Ş. 3.bölgeden sorumlu yöneticiler Zeynel Abidin Yılmaz, İbrahim Ayılmazdır ve denetim sorumlusu Yener Çito ile bilgi işlem sorumlusu Hasan Kaplan'ın bilgi verdiği programda,  hizmette kalite ve verimlilik, işletme kuralları ve trafik eğitimleri ile halkla ilişkiler konusunda seminer düzenlenerek Kaptan şoförler güncel mevzuatlar hakkında da bilgilendirildi.

BİZLER İÇİN ÖNEMLİSİNİZ

Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık, organizasyon hakkında verdiği bilgide; ‘Geçtiğimiz yılda yapılan bu uygulamanın İstanbul’un çileli trafiği, kalabalık hayatından, şoförlük mesleğinin yoğun stresinden şoförlere zaman ayırarak huzur dolu günler geçirmek için muhakkak dinlenmeye ve tatil yapmaya ihtiyaçları olacaktır

İBB ve İETT denetiminde çalışan Özel Halk otobüsleri olarak İstanbul halkına kaliteli hizmeti daha üst seviyelere çıkarmamız gerek Sizler bizler için çok önemlisiniz, yaptığımız işi bileceğiz, ona göre kurallara da uyacağız, bundan dolayı bizler için önemli olan şoför kardeşlerimizin memnun olması ve buradan enerji ve moral depolayarak ayrılmalıdır, moral kampı ve eğitimlerimiz devam edecek ‘dedi.

Seminerde gösterdikleri duyarlı ve örnek davranışlardan dolayı yolcuların takdirini toplayan kaptan şoförler Agah Elaldılar ve Doğan Güneş ödüllendirildi.

Kampa katılan esnaf ve Şoförlerin Termal tatil uygulamasından çok memnun olduklarını belirterek ,Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kuruluna teşekkür ettiler.

Toplam 149 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : KAPTAN ŞOFÖRLERİN MORAL VE EĞİTİM KAMPI BAŞLADI