BAŞKAN GÖKSEL OVACIKTAN BAYRAM MESAJI

23-05-2020

BAŞKAN GÖKSEL OVACIKTAN BAYRAM MESAJI

’Toplu ulaşım sektörü destek kapsamında olmalı’’

İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf Odası ve ÖZULAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve TÖHOB Başkan yardımcısı Göksel OVACIK Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Ovacık mesajında; ’Bin aydan daha değerli Ramazan ayını tamamlayıp Bayrama erdik. Bu vesileyle sektörümüzün, üyelerimizin yolcularımızın mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, sağlık dolu bayramın barışa, huzura, mutluluğa ve hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim.

Bildiğiniz gibi, Dünya Sağlık Örgütü tarafından dünya çapında salgın ilan edilen ve ülkemize de ulaşan COVID-19 salgından dolayı en çok etkilenen sektörlerden biri Toplu ulaşım sektörü olmuştur.

Toplum sağlığı ile birlikte üretim ve hizmet faaliyetlerinin durmaması ve tedarik zincirinin aksamaması için toplu ulaşım sektörü İstanbul genelinde olduğu gibi Tüm Türkiye genelinde çalışan araçlarımız ve kaptan şoförlerimiz sağlık açısından risk altında çalışarak hizmetini sürdürmüştür ve sürdürmeye devam etmektedir

Yeni normal dönemde ekonomimizde toparlanmanın sürmesi ve hedeflerin yakalanabilmesi açısından ‘’toplu ulaşım sektörü destek kapsamında olmalı’’ ve mesleği sürdürülebilmesi adına hayati önem taşımaktadır.

Toplumumuzun sağlığı ve ekonomimizin geleceği açısından bu sıkıntılı günlerin en az hasarla atlatılmasını diliyor, sektör olarak tüm güçlüklere rağmen ülkemize en büyük katkıyı vermek için çalışmaları sürdürüyoruz.

Bayramı bayram yapan birlikte olmaktır. Mutluluğu, sevgiyi birlikte paylaşmaktır. Her bayram aynı heyecanla beklenir, aynı sevinçle yaşanır .Yine birlikte sağlık dolu günlerde buluşmak dileğiyle Bayramınızı kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk diliyoruz’ ’dedi

 

Toplam 176 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : BAŞKAN GÖKSEL OVACIKTAN BAYRAM MESAJI