15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

14-07-2020

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf Odası ve Özulaş Toplutaşım A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü vesilesi ile bir açıklama yaparak, birlik, beraberlik mesajları verdi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Başkan Göksel Ovacık ;" Milletimiz ve Esnaflarımız  15 Temmuz'da ezanımızın dinmemesi, vatanımızın bölünmemesi ve bayrağımızın inmemesi için ülkesine sahip çıkmış, darbeye karşı durarak aziz milletimize moral vermiş ve esnaflarımız her zaman devletimizin yanında yer almıştır.15 Temmuz, milletimiz sayesinde kahramanlık destanına dönüşmüştür. Milletimiz ile beraber Esnafımızda 15 Temmuz’da otobüslerimiz ile Sayın Cumhurbaşkanımızın Kısıklı’da evinin önüne set oluşturmuştur.15 Temmuz gecesi darbeye karşı direnerek gazilik unvanı alan esnaflarımız olmuştur.

 

 Otobüslerimiz milletimizi Demokrasi meydanlarına ücretsiz olarak taşımıştır. Yöneticilerimiz ve esnaflarımız Meydanlarda demokrasi nöbeti tutmuştur,
Yine otobüslerimiz geçmiş yıllarda olduğu gibi15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde ücretsiz olarak hizmet verecektir. 15 Temmuz gecesi bu ülke için canlarını feda eden, bu ülkeyi bize vatan tüm şehit kardeşlerimize Allah' tan rahmet, geride bıraktıkları ailelere sabır temenni ediyorum.
Bu uğurda gazi olan kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum. Hainlere karşı ülkesi ve milleti için şehit olan kahramanlarımızı bu aziz ve necip millet asla unutmayacaktır. Kendilerine minnettarız, Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın’ ’dedi.

Toplam 189 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI