BAŞKAN OVACIK, BAYRAM TEBRİK MESAJI VEREREK TEDBİRLERİ HATIRLATTI

30-07-2020

BAŞKAN OVACIK, BAYRAM TEBRİK MESAJI VEREREK TEDBİRLERİ HATIRLATTI

İstanbul Özel Halk Otobüsleri ve Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık yayınladığı Bayram mesajında;  ‘’millî ve manevi değerlerimizin en üst seviyeye çıktığı bir Kurban Bayramı’na daha milletçe ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizlerde mübarek Kurban Bayramı vesilesiyle güçlü birlik ve beraberlik duyguları içinde, Ülkemize ve sektörümüze sahip çıkmalıyız. Birlik ve beraberlik içinde ülkemizin ve sektörümüzn içinde bulunduğu durumdan çıkması için elimizden gelen desteği vermeliyiz. Bizler birlik olduğumuz sürece ülkemiz ve sektör temsilcileri olarak bizlerde her zorluğun üstesinden geleceğiz inşallah. Hem Ankara,  hem de İstanbul düzeyinde yapılan çalışmalar ve girişimlerimizde sektör olarak olumlu sonuçlar alacağımıza inancımız tamdır.

Bayram bizi sevdiklerimizden uzaklaştırmasın. Lütfen bayram süresince koronavirüsten korunmak için; maske takmak, sosyal mesafeyi korumak ve hijyen kurallarına uymaktan oluşan bu 3 altın kurala uyalım. Bundan dolayı tüm esnaflarımızın alınan tedbirlere uymasını önemle rica ediyorum.

Koronavirüs salgının devam ettiği şu günlerde biz tüm tedbirlerimizi aldık. Bayram süresince her zaman olduğu gibi yine yolcularımızı ücretsiz taşıyacağız Esnafımız ve çalışanlarımızdan ricamız temizlik, maske ve mesafe kurallarından asla taviz vermemeleridir. Bayram ziyaretlerini kısa tutalım. Bu bayramda da gönülden kucaklaşalım. İnşallah bu zor günleri de hep birlikte geride bırakacağız ve gelecek bayramları dilediğimiz gibi, büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öperek birbirimize sarılarak kutlayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle şehit ailelerimiz başta olmak üzere Türk-İslam dünyasının, milletimizin, esnaflarımızın Kurban Bayramını tebrik ediyor, sıkıntı içerisinde olan sektörümüzün de huzur içerisinde olduğu bir bayram diliyorum. Bayramımız mübarek olsun” dedi.

Toplam 235 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : BAŞKANI GÖKSEL OVACIK , BAYRAM TEBRİK MESAJI VEREREK TEDBİRLERİ HATIRLATTI