ÖZULAŞ YÖNETİM KURULU, ESNAF VE KAPTAN ŞOFÖRLER İLE BAYRAMLAŞTI

03-08-2020

ÖZULAŞ YÖNETİM KURULU, ESNAF VE KAPTAN ŞOFÖRLER İLE BAYRAMLAŞTI

Her bayramda geleneksel olarak, Bayramlaşma Merasimi düzenleyen Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kurulu, bu yıl Covid 19 salgını sebebi ile şirket merkezi dışında işletme bölgelerinde esnaflar ve kaptan şoförler bir araya gelerek bayramlaşma ve sohbet etme imkânı buldular.

BİRLİK, BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

 Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kurulu, Bayramın son günü işletme bölgelerinde durakları gezerek, işletmeciler ve şoförler ile Bayramlaşarak, hayırlı işler temennisinde bulundular.

Özel Halk otobüsü camiasının pandemi döneminde her türlü övgüyü hak ettiklerini kaydeden Başkan Ovacık, Bayramların birlik, beraberlik, kardeşlik ve insanların bir birleriyle kenetlenme zamanı olduğunu, yolcularımızın ve esnafımızın huzurlu bir bayram geçirebilmeleri için şirket olarak her türlü tedbiri aldıklarını , fakat Covid 19 salgını sebebi Özel Halk otobüsü camiasının zor günler geçirdiğini belirterek destek bekledikleri söyledi

Camianın sorunlarını hem Ankara, hem  İstanbul düzeyinde çözmek için büyük gayret gösterdiklerini belirten Başkan Göksel Ovacık, Maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kurallarını tekrar hatırlatarak sağlık, huzur dolu bereketli bol kazançlar dileklerinde bulundu.

İşletmeciler ve kaptan şoförler yönetim kuruluna teşekkürlerini sunarak başarı dileklerinde bulundular.

Toplam 161 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞ YÖNETİM KURULU , ESNAF VE KAPTAN ŞOFÖRLER İLE BAYRAMLAŞTI