ÖTİS SÖZLEŞMESİ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ

28-02-2022

              ÖTİS SÖZLEŞMESİ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ

İETT İLE ÖZULAŞ ÖTİS GÜNCELLEMESİNİ İMZALADI

 ÖTİS  (Özel Taşımacı İşletme ve Hak Ediş Sistemi)  1 Ocak 2022 tarihinden geçerli olmak üzere Sistem oluşturma çalışmaları sonucunda mutabakat sağlanan hususlar, taraflar arasında imzalanan tespit tutanağı ve sözleşmesi İETT yöneticileri ile Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık ve Başkan yardımcısı İsmail Koçin tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi

Başkan Göksel Ovacık konu ile ilgili yaptığı açıklamada;’’ ÖTİS sözleşme güncellemesi gerek İBB Meclis Kararı gerektiren düzeltmeler, gerekse UKOME kararı gerektiren konular Sözleşme İmzalanmadan önce tespit edildi ve imzalı tutanak ile sözleşmeye eklendi.

Sistemin sağlıklı ve verimli işleyişi için maliyetlerin optimum ölçülerde belirlenmesi ve reel şartlara göre de güncellenmesi esastır. Kamu hizmetinin aksamaması için Maliyetler ve çalışma esasları taraflar olarak müşterek olarak belirlenmiştir. Esnafın beklentileri tam olmasa da büyük ölçüde gerçekleşmiştir

     Camia olarak hepimizin talebi kazancımızın daha yükselmesi, kaliteli hizmet verilmesi ve verdiğimiz emek, hizmet ve tükettiğimiz maliyetlerin karşılığını alabilmektir.

 Dinamik bir sektörde çok önemli bir kamu hizmetini ifade ediyoruz. Özel Halk Otobüsleri İstanbul da hep, her türlü olumsuzluğa karşın dünyada ve ülkemizde örnek bir işletmecilik yapmıştır, yapmaya devam edecektir. Bu çerçeve de konuşarak, karşılıklı anlayışla sorunlara çözüm bulmaya çalıştık. Biz daima çözümün tarafında yer aldık, almaya da devam edeceğiz.

Hayırlı uğurlu olsun, tüm esnaflarımıza, kazasız belasız hayırlı çalışmalar diliyorum’ ’dedi

 

Toplam 405 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖTİS SÖZLEŞMESİ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ