GELENEKSEL RAMAZAN KUMANYASI DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

13-04-2022

GELENEKSEL RAMAZAN KUMANYASI DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Özulaş Toplutaşım AŞ. Yönetim kurulu, geleneksel hale getirdiği “Ramazanda Otobüs Şoförlerine ve personeline kumanya dağıtımı” uygulamasını bu ramazan ayında da tekrarladı.

Dayanışma, Birlik ve beraberliğin artmasına vesile olan Mübarek Ramazan ayı münasebeti ile Özulaş İşletme bölgelerinde çalışan tüm şoförlere yönelik ‘’Ramazan kumanya kartları’’ dağıtımı bizzat Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kurulu tarafından, İşletme bölgelerinde çalışan şoförlere dağıtıldı.

Özulaş A.Ş. kaptan şoförleri uygulamadan memnuniyetlerini getirirken Başkan Ovacık ve yönetim kuruluna teşekkürlerini ifade ettiler.

1.000’e yakın şoföre dağıtılan kumanya ile ilgili Başkan Göksel Ovacık yaptığı açıklamada, “Şoför kardeşlerimiz sektörümüzün emektarlarıdır.

 Kaptan şoförlerimiz fedakarca ve zor şartlarda, gece, gündüz, yaz, kış demeden yolcularımıza hizmet veriyorlar. Herkes iftarını evinde veya davet sofralarında açarken bu kardeşlerimiz direksiyon başında görevlerini yapıyorlar. Kendilerine minnettarız. Elimizden geldiği kadar maddi ve manevi desteklerimizi sürdüreceğiz. Şoförlerimizin moral ve motivasyonlarının yüksek olması bizim için çok önemli. Geçtiğimiz yıl yaptığımız gibi bu yılda kumanya kartı uygulamasını gerçekleştirdik.

 İnşallah aileleriyle birlikte, mutluluk ve huzur içinde afiyetle ve sağlıkla tüketeceklerdir.

Kumanya kartı projesi sorumlusu Başkan Yardımcısı Selami Alan ve yönetici arkadaşlar ile dağıtımda bize destek olan denetici arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum

Ramazan ayının ve akabindeki Bayramın tüm şoför kardeşlerime , sektörümüze ve cümlemiz için kutlu ve hayırlı olmasını diliyorum’ ’ifadelerini kullandı.

Toplam 172 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : GELENEKSEL RAMAZAN KUMANYASI DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ