GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA İÇİN BİR ARAYA GELİNDİ

04-05-2022

GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA İÇİN BİR ARAYA GELİNDİ

      30 YILDIR SÜRDÜRÜLEN TOPLU ULAŞIM HİZMETİ

Toplu ulaşım sektörünün öncü ve güçlü kurumlarından Özulaş Toplutaşım A.Ş. kuruluşundan bugüne kadar ortakları ile beraber hizmet verdiği İstanbul toplum ulaşım sektöründe 453 otobüslük dev filosu, 1.000’e yakın kaptan şoförü ,ortakları ve aileleri ile birlikte 80.000 kişilik bir büyük bir aile olarak 30 yıldır hizmetlerini sürdürmektedir

Her sene olduğu gibi bu sene de Özulaş Toplutaşım A.Ş. şirket Merkezinde Bayramın 3. Günü Bayramlaşma merasimi yapıldı.

Her bayramda geleneksel olarak Bayramlaşma Merasimi düzenleyen Özulaş AŞ. Başkan Göksel Ovacık ve Yönetim Kurulu, şirket merkezinde esnaflar ile bir araya gelerek bayramlaşma ve birlikte sohbet etme imkânı buldular.

Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kurulu, ilk önce işletme bölgelerinde durakları gezerek, İETT görevlileri, işletmeciler, yolcular ve şoförler ile Bayramlaşarak, hayırlı işler temennisinde bulundular.

Bayramların birlik, beraberlik, kardeşlik ve insanların bir birleriyle kenetlenme zamanı olduğunu; belirten Başkan Ovacık,’’Bu bayram ve bundan sonra ki bayramlarda da aynı birlik ve beraberlik içinde coşkuyla ve huzur dolu olarak kutlamaların yapılmasını diliyoruz.

1992 yılından beri sürdürdüğümüz ulaşım hizmeti bu yıl 30. yılına girdi, hep birlikte gururluyuz. Bu anlamda yönetimdeki arkadaşlarımızın, ortaklarımızın ve tüm camiamızın Bayramını en içten dileklerimizle kutluyor, esnaflarımızın da hep mutlu olduğu nice bayramlar ve günler diliyorum" dedi.

Başkan Ovacık; yolcuların ve esnafımızın huzurlu bir bayram geçirebilmeleri şirket olarak her türlü tedbiri aldıklarını, yolcu memnuniyetini ön planda tuttuklarını, İBB ve İETT kuralları çerçevesinde yolcuların Bayram boyunca huzur ve güven içinde dost, akraba ve diğer seyahatleri için ücretsiz olarak yaptıklarını ve esnafın da menfaatleri doğrultusunda çalışmaların sürdüğünü belirtti.

İkramlarında yapıldığı Bayramlaşma merasiminde esnaflar ile ve işletme bölgelerinde çalışan Kaptan şoförler organizasyonu gerçekleştiren şirket yönetimine teşekkürlerini sunarak başarı dileklerinde bulundular.

Toplam 158 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA İÇİN BİR ARAYA GELİNDİ