ÖZULAŞTA ÖRNEK DEVİR TESLİM

11-09-2023

ÖZULAŞTA ÖRNEK DEVİR TESLİM

453 otobüslük dev otobüs filosu, 1.000' yakın Kaptan şoförü ve 592 ortağı ile Özulaş Toplutaşım AŞ. İstanbul Halkına 32 yıldır toplu ulaşım hizmeti sunarken, 28. Olağan genel kurulu ile de hizmet rekabeti ve Birlik beraberlik içinde demokrasiye de hizmet ediyor

Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık, Olağan genel kurul sonrası Özulaş A.Ş.  Başkanlığı’na getirilen Sedat Şahin’e görevi devretti.

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği devir teslim töreninde eski yönetim kurulu üyeleri ile yeni yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Başkan Göksel Ovacık, yeni Başkan Sedat Şahin’e hayırlı olsun ve başarı dilekleri mesajı vererek  ’Bizler Özulaş yönetici ailesi olarak hizmet dönemi içinde önemli faaliyetler yaptık, yönetici arkadaşlara teşekkür ederiz, hepsinin tek tek emekleri var çabaları var. Bizde burada  birlik, beraberlik içinde bir devir teslim töreni yapıyoruz.

Hep böyle devam etsin, kim gelirse gelsin kazanan Özulaş ve esnaf olacaktır. Başkan Sedat Şahin ve yönetim kurulu arkadaşları tebrik ediyoruz, başarılar diliyoruz, Allah yar ve yardımcıları olsun.

SEKTÖRÜN GELİŞMESİNE KATKI SUNACAĞIZ

Başkan Sedat Şahin, devir teslimde hizmetler için teşekkür ederek yaptığı konuşmada; ’Değerli arkadaşlar çok güzel örnek bir genel kurul geçirdik, öncelikle camiamıza hayırlı uğurlu olsun, Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin inşallah. Seçimler gelir geçer, işte bugün buradayız seçimler geldi geçti, bir aile ortamında arkadaş olarak hep beraberiz, dolayısı ile bizim hedefimiz tek, hepimiz hep beraber bir olarak esnafımıza huzurlu para kazandırması, sektörün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Dolayısı ile arkadaşlarımıza, kardeşlerimize yapmış oldukları görevlerden dolayı, esnafa katkılarından dolayı bende teşekkür ediyorum.

Sayın Esnaf odası Başkanı Göksel Ovacık’a görevinde başarılar diliyorum Allah razı olsun, hepinize çok teşekkür ediyorum’ ’dedi. .

Yapılan sohbetlerin ardından Devir-Teslim işlemi tamamlandı

Toplam 721 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : ÖZULAŞTA ÖRNEK DEVİR TESLİM