2020 YILI SEKTÖRÜMÜZ İÇİN HİZMET YILI OLACAK

30-12-2019

2020 YILI SEKTÖRÜMÜZ İÇİN HİZMET YILI OLACAK

BAŞKAN GÖKSEL OVACIK’TAN YENİ YIL MESAJI;

İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf Odası ve Özulaş A.Ş. Başkanı ile TÖHOB Başkan yardımcısı Göksel Ovacık, 2020 yılının, hedeflerine ulaşmak açısından önemli bir yıl olacağını belirtti.

Başkan Ovacık, 2019 yılında esnafın hep cebinden yediğini ve hak ettiği parayı kazanamadığını belirterek, Özel Halk otobüsü camiası olarak yeni yıldan umutlu olduklarını söyledi.

Başkan Ovacık;’’ Türkiye ve İstanbul genelinde milyonlarca yolcuya büyük fedakârlıklarla hizmet veren Özel Halk otobüsü camiasının TÖHOB, İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf Odası, Özulaş A.Ş., Halk Ulaşım A.Ş , Öztaş. A.Ş. ,Yeni İstanbul Halk otobüsleri A.Ş.. ve Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. değerli Başkanları ve yöneticileri ile birlikte Bütün amacımız esnaflarımızı bir adım daha ileriye götürebilmek ve kaliteli ulaşım hizmeti verebilmektir.

Dolasıyla 2020 yılı sektörümüz için hizmet yılı olacaktır, yeni yılın birlik ve beraberlik içinde, sektörümüz açısından hayırlı, bol kazançlı, kazasız, belasız ve başarılı geçmesini temenni ederken, 2020 yılının İBB ve İETT yöneticilerine, İstanbul Otobüs A.Ş. yöneticlerine,TÖHOB yöneticilerine Özel halk otobüsü camiasına, kaptan şoförlerimize, sektörümüze,milletimize, devletimize ve tüm insanlık alemine barış, huzur, mutluluk, huzur ve saadetler getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim’ ’dedi

Toplam 798 defa okunmuştur. Paylaş

Etiketler : 2020 YILI SEKTÖRÜMÜZ İÇİN HİZMET YILI OLACAK